Bağımlılar için Ankara Antlaşması Vizesi


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 02:15:00

Serbest meslek sahibi ve ya çalışan olarak İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de yaşayan kişilerin eş ve 18 yaş altı çocukları İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibi ile beraber İngiltere'de yaşamak üzere İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi başvurusu yapabilirler.

Bağımlılar için Ankara Antlaşması Vizesi

İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi başvuru yapabilmek için eşlerin her ikisinin de 18 yaşından büyük ve resmi nikahla evli olması, çocukların ise mutlaka 18 yaşından küçük olması gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi sahibi eş İngiltere'de kendi işini kurabilir veya bir işyerinde çalışabilir. Benzer şekilde İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi sahibi çocuklar İngiltere'deki eğitim kurumlarından ücretsiz olarak eğitim alabilirler. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibi herkes İngiltere'deki sosyal sağlık hizmetlerinden faydalanabilirler. İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi'nin sonuçlanma aşaması 3 ay (90 gün) sürmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi için İngiltere Ankara Antlaşması Bağımlı Vizesi sayfasını ziyaret edebilir veya iletişim detayları aracılığıyla firmayla irtibata geçebilir uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"Bağımlılar için Ankara Antlaşması Vizesi" sayfası 3835 defa okundu