İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar)


Eklenme Tarihi: 2019-10-14 21:16:51

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Serbest Meslek) veya İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan) kategorilerinde İngiltere Vizesi sahibi kişilerin aileleri (eş ve 18 yaş altı çocuklar)  İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibi ile birlikte İngiltere'de yaşamak ve aile birliklerini sağlamk amacıyla İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kategorisi kapsamında İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilirler. 

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar)

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kategorisinde başvuru yapabilmek için eşlerin her ikisinin de 18 yaşından büyük ve resmi nikahla evli olması, ayrıca çocukların da 18 yaşından küçük olması gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kategorisinde İngiltere Vizesi alan eş aynı zamanda İngiltere Çalışma İzni sahibi de olmaktadır. Yani isterse İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kapsamında İngiltere'de kendi işini kurabilir yahut isterse bir başkasının yanında çalışan statüsünde çalışabilir. Yine İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kategorisinde İngiltere Vizesi alan 18 yaş altındaki çocuklar İngiltere'de ücretsiz olarak eğitim hizmetlerinden faydalanabilirler. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kategorisinde İngiltere Vizesi sahibi olan herkes İngiltere'de sosyal sağlık hizmetlerinden faydalanabilirler.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar) kategorisi hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfasından irtibata geçebilir, uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Bağımlılar)" sayfası 2269 defa okundu