İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan)


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 14:33:04

Halihazırda İngiltere'de yasal ve İngiltere Çalışma İzni'ni kapsayan bir İngiltere Vizesi türü ile bulunan, başvuru tarihi itibariyle geçmişe dönük 1 yıl süreyle iş veya işveren değiştirmeden çalışmış ve aynı işyerinde çalışmak üzere İngiltere'de yaşamaya devam etmek isteyen kişiler İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan) kategorisinde İngiltere Vizesi başvurusu yapabilirler.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan)

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan) başvuruları sadece İngiltere'den içerisinden yapılan İngiltere Vizesi başvurularındandır. Türkiye'ye döndükten sonra Türkiye içerisinden ya da herhangi bir konsolosluk/elçilik vasıtasıyla İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan) başvurusu yapılamaz.

İngiltere Ziyaret Vizesi türleri gibi herhangi bir İngiltere Çalışma İzni kapsamayan İngiltere Vizesi ile İngiltere'de yasal olmayan yollarla çalışan veya İngiltere Çalışma İzni'ni kapsayan bir İngiltere Vizesi türü ile İngiltere'de 1 yıldan uzun süre ancak çalışmadan bulunan kişiler İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan) kategorisinde İngiltere Vizesi başvurusu yapamazlar.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan) kategorisi hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfasından irtibata geçebilir, uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Çalışan)" sayfası 2335 defa okundu