İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Serbest Meslek)


Eklenme Tarihi: 2019-10-13 18:06:16

İngiltere'de iş kurmak ve İngiltere'ye yerleşmek isteyen serbest meslek sahiplerinin başvuracağı İngiltere Vizesi türü İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Serbest Meslek) tir. 

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Serbest Meslek)

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de iş kuracak kimseler için aranan genel bir minimum dil, sermaye ya da eğitim şartı yoktur.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de iş kurmak isteyen kişilerin sahip olması gereken dil, sermaye ve eğitim seviyesi şartları İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuru sahibinin İngiltere'de kurmayı planladığı işi niteliğine göre değişmektedir. İngiltere'de yaşayan yoğun Türk nüfusuna hizmet verecek bir meslek sahibi ile İngilizlere ya da yabancılara hizmet verecek bir meslek sahibinin sahip olması gereken İngilizce dil bilgisi seviyesi farklıdır. Benzer şekilde yapılacak işe göre eğitim ve sermaye şartları da değişmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de iş kurmak isteyen başvuru sahiplerinin ihtiyacı olan minimum dil ve eğitim seviyesi ile sermaye miktarı, kişinin yaşam standartları, İngiltere'de yapılacak işin niteliği ve diğer gerekli değişkenler gözönünde bulundurularak firma tarafınca hesaplanacak ve başvuru dosyası bu sonuçlar üzerinden şekillendirilerek, hazırlanacaktır.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi hakkında ayrıntılı bilgi için İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sayfasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de iş kurmak ve İngiltere'ye yerleşmek hakkında detaylı bilgi ve daha önce yapılmış başarılı başvurulardan örnekler için iletişim sayfasından irtibata geçebilir, uzmanlarla görüşebilirsiniz. 

"İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (Serbest Meslek)" sayfası 3014 defa okundu