İngiltere Çalışma/İş Vizesi


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 12:08:44

İngiltere'de çalışmak ve ya kendi işyerini kurmak isteyen kişilerin başvurması gereken İngiltere Vizesi türü İngiltere Çalışma/İş  Vizesi'dir. 

İngiltere Çalışma/İş Vizesi

Genel olarak İngiltere Çalışma İzni Vizesi (Work Permit) ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi (ECAA) şeklinde iki alt gruba ayrılmaktadır. Bunların yanı sıra bir de kabaca İngiltere Temsilci Vizesi olarak tercüme edilebilecek Permit Free vizeler vardır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi altgrupları da İngiltere'de çalışma şekline ve süresine göre kendi içlerinde alt kategorilere ayrılmaktadır.

İngiltere'de bir takıma transfer olmuş sporcuların Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapması gerekirken, İngiltere'de aldığı eğitimin akabinde İngiltere'de kalıp çalışmak isteyen kişilerin başvurması gereken İngiltere Çalışma/İş Vizesi türü Öğrenim Sonrası Çalışmak için İngiltere Çalışma Vizesidir.

İngiltere'de iş kurmak, kendi işinin sahibi olmak ve serbest meslek sahibi olarak kendi işini yapmak isteyen kişilerin başvurması gereken İngiltere Çalışma/İş Vizesi türü ise İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'dir. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'de kendi içerisinde Serbest Meslek Sahipleri ve Çalışanlar olarak ikiye ayrılır.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi için İngiltere Çalışma Vizesi sayfasını inceleyebilir ya da iletişim sayfasından bizimle irtibata geçerek uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Çalışma/İş Vizesi" sayfası 768 defa okundu