İngiltere'de Çalışanlar İçin Ankara Antlaşması Vizesi


Eklenme Tarihi: 2019-10-13 09:12:42

Herhangi bir İngiltere Vizesi kapsamında İngiltere'de bulunan ve en az 1 yıldır aynı işyerinde aralıksız ve yasal olarak çalışmakta olan kişilerin yine aynı işyerinde çalışmak suretiyle İngiltere'deki yaşamlarını devam ettirmek amacıyla başvuracakları İngiltere Vizesi türü İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi'dir.

İngiltere'de Çalışanlar İçin Ankara Antlaşması Vizesi

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvuruları yalnızca İngiltere içerisinden ve yalnızca halihazırda İngiltere'de bir işyerinde yasal olarak en az 1 yıldır çalışan başvuru sahipleri için yapılabilmektedir.

İngiltere Ziyaretçi Vizeleri gibi herhangi bir Çalışma İzni kapsamayan vize türleri ile İngiltere'de kaçak çalışarak, Çalışma İzni kapsayan bir vize ile İngiltere'ye giriş yaptıktan ya da İngiltere Öğrenci Vizesi gibi uzun süreli bir vizeyle İngiltere'de 1 yıldan fazla süre ancak çalışmadan başvurulabilecek bir İngiltere Vizesi türü değildir.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi için İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi sayfasını ziyaret edebilir veya iletişim detayları aracılığıyla firmayla irtibata geçebilir uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"İngiltere'de Çalışanlar İçin Ankara Antlaşması Vizesi " sayfası 3462 defa okundu