Londra Akdeniz’e Artık 6.5 Saat


Eklenme Tarihi: 2019-10-09 20:02:36

İngiltere vizesi ile Londra’da yaşayanlar artık Akdeniz’e 6,5 saatte trenle varabilecekler.

Londra Akdeniz’e Artık 6.5 Saat

Fransa ile İngiltere arasındaki Manş Denizi'nde hizmet veren demiryolu şirketi Eurostar, Londra ile Marsilya arasındaki hızlı tren seferlerine başladı. İngiltere öğrenci vizesiyle Birleşik Krallıkta eğitim gören öğrencilerin özellikle ucuz olduğu için Eurostar ile Londra’dan Paris’e 2 saat 15 dakikada gidilebiliyor.

Demiryolu şirketi Eurostar, Londra ile Marsilya arasındaki tren seferlerine de başlamış bulunuyor. Başkent Paris’in ardından Fransa’nın ikinci büyük şehri olan Lyon ile Londra arasındaki mesafe ise 4 saat 40 dakikaya iniyor.

İngiltere vizesi sahiplerinin İngiltere’den başka ülkelere gitmek için de ucuza satın alabildiği uçak biletlerinin yerini Eurostar alacak gibi görünüyor çünkü bilet fiyatlarında oldukça iddialılar. Şirket Marsilya-Londra gidiş-dönüş bilet fiyatını 123 euro olarak belirledi. Lyon-Londra bileti ise 111 euro dan satışa sunuldu. Büyük rağbet gören trenlerde bilet bulmak zorlaşırken şimdiden 45 bin İngiliz’in bu yaz için yerlerini ayırdığı açıklandı. Hızlı trenler yaz dönemlerinde haftada 5, kış döneminde ise karşılıklı 3 sefer düzenleyecek. İngiltere vizesi ile Birleşik Krallıkta yaşayanlar eğer tatillerini şimdiden ayarladılar ise bilet alma konusunda acele etmeliler.

İngiltere vizesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı arayarak irtibata geçiniz.

"Londra Akdeniz’e Artık 6.5 Saat" sayfası 590 defa okundu