Olympia'da Uluslararası Kitap Fuarı


Eklenme Tarihi: 2019-10-15 16:07:54

Bu yıl İngiltere'de gerçekleşecek olan kitap fuarı İngiltere vizesi sahibi kitapseverler için seyahat tarihlerini tekrar değerlendirmeye alabilecek nitelikte.

Olympia'da Uluslararası Kitap Fuarı

2013'deki Londra Uluslararası kitap fuarında Türkiye odak noktası olmuştu. 14-16 Nisan'da 44.sü gerçekleşecek bu kitap fuarının buluşma merkezi ise Londra olacak.

Yazarlar ve kitapseverleri buluşturan bu fuar Olimpia'da (Olympia) gerçekleşecek. Fuara katılmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapması gerekiyor.  Olimpia kapılarını 126 yıl önce halka açmış ve binlerce etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Olimpia çok karakteristik ve özel bir mekan, unutulmaz dekoruyla çok çekici bir yer ve  Londra'nın kalbinde mimarisiyle dikkat çeken bir mekan. Olimpia yenilendi, genişletildi ve birbirine bağlı alanlar düzenlendi. Yani yeni Olimpia yıllar önceki Olimpia'den oldukça farklı. Çevresinde birçok bar, restorant, otel var ve alışveriş yapabileceğiniz yerler de yürüme mesafesinde  mevcut. Metro ve otobüsle de Olimpia'ya ulaşım çok kolay.

44.sü düzenlenecek olan fuarda odak noktası Meksika olacak.  Yayıncılık ve Telif Hakları konusunda dünyanın en popüler etkinliklerinden biri olan Londra kitap fuarında Meksika'nın geleneksel edebi eserlerine ve yayıncılık endüstrisine değinilerek yeni pazarlarda tanıtımları yapılacak. Her defasında odak ülke belirleme yöntemiyle ticari ve kültürel amaçlar güden ve dünya çapında gerçekleşen bu fuarlar edebiyat severleri Londra'da buluşturuyor.

İngiltere Vizesi başvuru prosedürleri ve fuarlarda stant açmak için sağlanması gereken kriterler hakkında detaylı bilgi için firmayla İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak irtibata geçebilir, uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"Olympia'da Uluslararası Kitap Fuarı" sayfası 2513 defa okundu