Thornberry Islington’da Seçmenle Bir Araya Geldi


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 06:29:40

İngiltere genel seçimlerine birkaç gün kaldığı şu günlerde İngiltere vizesi ile Britanya’da yaşayan kişiler de dahil olmak üzere herkes seçimleri dört gözle bekliyor.

Thornberry Islington’da Seçmenle Bir Araya Geldi

İşçi Partisi Gölge Adalet Bakanı Emily Anne Thornberry, seçim çalışmaları kapsamında Islington bölgesinde esnaf ve seçmenlerle bir araya geldi. Bilindiği gibi Islington bölgesi de İngiltere vizesiyle yaşayan göçmenlerin oldukça sık bulunduğu bölgelerden biri. 2005 yılından bu yana parlamentoda temsil ettiği seçim bölgesinin çok kültürlü yapısı ile gurur duyduğunu vurgulayan İngiliz milletvekili Thornberry, sosyal yapı ile birlikte gelişen yerel ekonominin de bölgeyi cazibeli hale getirdiğini kaydetti.

İngiliz milletvekili Thornberry Islington bölgesinde faaliyet gösteren restoran ve cafe sahiplerinin şikayetlerini dinledi. Tohnberry konuşmasında ise 7 Mayısta  yapılacak seçimerde İşçi Partisi için seçmenlerden destek istedi. İngiltere vizesiyle Britanya’da yaşayan göçmenlerin de bildiği gibi Muhafazakar Parti’ye nazaran İşçi Partisi’nin göçmenlere karşı daha ılımlı bir yaklaşımı var.

Esnafı ve seçmenleri dikkatle dinleyen İngiliz milletvekili Thornberry belediye ve iş yeri sahipleri arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve sorunların çözülmesi için gereken çabayı harcayacağını da belirtti. Her çeşit İngiltere vizesiyle ilgili bilgi almak için lütfen İngiltere vizesi başvuru hattını arayarak iletişime geçiniz.

"Thornberry Islington’da Seçmenle Bir Araya Geldi" sayfası 2801 defa okundu